De industriesector is vandaag de dag steeds meer door de consumenten vraag gestuurd. Zaken die hierdoor een belangrijke rol zijn gaan spelen zijn de volgende:
Medewerkers staan centraal bij het creëren naar een mobiele organisatie. Dit is één van de gevolgen van de door consumentenvraag gestuurde ontwikkeling. In 2011 zullen naar verwachting 25 miljard mobiele applicaties worden gedownload. Als aanvulling op- of vervanging van de personal computer bieden mobiele apparaten enkele voordelen:
Lees gratis de volledige whitepaper waarin wordt ingegaan op het de hierboven beschreven ontwikkelingen en daarnaast worden de voordelen van een mobiele werkomgeving omschreven. Daarnaast wordt Search Based Application voor mobiliteit behandeld. Het document wordt ondersteund met twee praktijkvoorbeelden.