woensdag 22 februari 2012

Volg Managementbase op Twitter! - @Managementbase Abonneer u op onze nieuwsbrief! Blijf op de hoogte van nieuwe Management whitepapers en artikelen via de RSS feed.

Volg Managementbase op Twitter! - @Managementbase Abonneer u op onze nieuwsbrief! Blijf op de hoogte van nieuwe Management whitepapers en artikelen via de RSS feed.


Nieuw Denken voor Leiders

Organisaties zullen meer grip moeten krijgen op hun eigen toekomst. Dat kan alleen maar via ontwikkeling van het sociale systeem van een organisatie. Maar hoe krijg je grip op identiteit, cultuur en sociaal kapitaal? Hoe breng je de organisatie snel in lijn met marktontwikkelingen? Hoe realiseer je snelle verandering van organisatiegedrag?

Het antwoord: via goed georganiseerde en gefaciliteerde confrontaties met de werkelijkheid. Integrale diagnostiek in combinatie met Internet levert baanbrekende interventies op. Iedereen blijft op z’n plek. Geen ingewikkelde strategische discussies. Maar down to earth verandering van denken en doen.

De volgende onderwerpen komen aan bod in dit artikel:

  • Identiteit en cultuur als kern van het sociale systeem
  • Integrale diagnostiek
  • Mogelijkheden van bewustzijnsdiagnostiek
  • Snelle ontwikkeling van organisatiegedrag

Nieuw Denken Organisatiegedrag

Dit artikel is gepubliceerd i.s.m. Symfioa

Meer HRM
Nieuwsbrief
Privacy Statement | Managementbase | INTOINDUSTRY | AboutTheCloud | SmartCompanies | ITExpoCenter | Foodguru | INTORETAIL | INTOFINANCE | CRMPapers